Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Experum HR
11. 10. 2024

EXPERUM Human Resources jest firmą doradztwa personalnego, która od ponad 29 lat wspiera swoich Klientów w rekrutacji i realizacji projektów doradczych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej.

9018/SDT

Obowiązki

  • sporządzenie instrukcji obsługi dla produktów w oparciu o dokumentację certyfikacyjną i normy,
  • przygotowywanie grafik/ilustracji do instrukcji w programach graficznych,
  • sporządzanie i nadzór nad listą produktów, dla których potrzebna będzie instrukcja obsługi,
  • aktualizowanie instrukcji obsługi,
  • koordynacja tłumaczeń,
  • kolportaż plików z instrukcjami do dostawców.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w przygotowywaniu instrukcji obsługi,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • znajomość języka polskiego na poziomie C2/native,
  • znajomość zasad pisania instrukcji,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • umiejętności analityczne, samodzielność, komunikatywność oraz dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, karty świąteczne).

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183