Specjalista ds. dokumentacji technicznej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
HACO FAT SP. Z O.O.
20. 7. 2024

Obowiązki

  • Tworzenie oraz modyfikacja DTR dla maszyn produkcji FAT
  • Wdrażanie CE w dokumentacji i projektach (normy) zgodnie z Dyrektywą maszynową
  • Współpraca z zespołem Konstrukcji dla zapewnienia spójności dokumentacji
  • Tworzenie analiz ryzyka dla maszyn
  • Kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z obowiązującymi normami
  • Zbieranie i analizowanie danych pomiarowych oraz sporządzanie raportów z przeprowadzonych pomiarów
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu zapewnienia zgodności dokumentacji technicznej z normami i standardami
  • Dbanie o zgodność dokumentacji technicznej z wymaganiami Dealerów oraz finalnych odbiorców maszyn
  • Utrzymywanie porządku w prowadzonej dokumentacji oraz archiwizacja dokumentów technicznych
  • Kontakt z Klientem na całym świecie w celu zapewnienia pomocy technicznej
  • Załatwianie spraw celnych związanych z wymaganą dokumentacją maszyn
  • Kontakt z Urzędem Dozoru Technicznego w zakresie zgodności DTR z aktualnymi wytycznymi UE
  • Współpraca z biurami tłumaczeń i partnerami zewnętrznymi
  • Koordynacja i odpowiedzialność za terminowy przepływ dokumentacji

Wymagania

  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn
  • Umiejętność redagowania tekstów technicznych (w tym dobra znajomość zasad poprawnej polszczyzny)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji (min. B2)
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Word.
  • Kreatywność oraz wysoko rozwinięta umiejętność pozyskiwania szczegółowych informacji i treści
  • Pozytywne nastawienie, inicjatywa w działaniu, komunikatywność
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń zawodowych
  • Bezpłatny parking
  • Świadczenia medyczne w placówkach LUX MED,
  • Grupowe ubezpieczenie pracownicze
  • Karty MULTISPORT
  • Świadczenie urlopowe

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567