Specjalista ds. dokumentacji księgowo-magazynowej
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, lubuskie, Polska
AGATA Spółka Akcyjna
10. 4. 2024

Agata S.A. - Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Opis stanowiska:

  • Sprawdzenie zgodności dostaw z zamówieniem oraz wprowadzanie dostaw do systemu WMS;
  • Prowadzenie i utrzymanie porządku w dokumentacji magazynowej;
  • Obsługa przesunięć magazynowych, bieżąca współpraca z magazynem;
  • Przestrzeganie przepisów oraz procedur obowiązujących w firmie oraz dbałość o majątek firmy;
  • Stały kontakt z Działem Księgowości, Działem Jakości oraz Działem Logistyki w Centrali firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w magazynie;
  • Umiejętność pracy z danymi;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dokładności oraz zdolność organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Premię retencyjną;
  • Możliwość rozwoju;
  • System wdrożenia pracownika;
  • Prywatna opieka medyczna Medicover;
  • Pakiet sportowy Medicover Sport;
  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Bonus Bożonarodzeniowy;
  • Zniżki pracownicze;
  • Prezent urodzinowy.

  • Praca Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zakupów Zielona Góra
  • Specjalista ds. marketingu Zielona Góra
  • Specjalista ds. ofertowania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zarządzania Zielona Góra
  • Specjalista ds. Eksportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. transportu Zielona Góra
  • Specjalista ds. HR Zielona Góra
  • Specjalista ds. turystyki Zielona Góra
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Zielona Góra
  • Specjalista ds. finansów Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190