Specjalista ds. dokumentacji (j. niemiecki)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
EWL Solutions
20. 3. 2024

Szukasz nowych wyzwań? Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku? Masz świetną znajomość języka niemieckiego? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie! Dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista ds. dokumentacji z językiem niemieckim.
Obowiązki:
- Tłumaczenie dokumentów (angielski/niemiecki)
- Weryfikacja przychodzącej dokumentacji
- Kontakt mailowy oraz telefoniczny z klientami niemieckojęzycznymi
- Ścisła współpraca z zespołem
Wymagania:
- J. niemiecki (C1) oraz j. angielski (B2)
- Znajomość programów komputerowych (MS Office)
- Otwartość na rozwój i gotowość do nauki
- Doświadczenie w obszarze obsługi klienta (mile widziane)
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pakiet benefitów (karta sportowa, opieka medyczna)
- Dofinansowanie do posiłków
- Bony świąteczne
- Możliwości rozwoju i awansu
- Przyjazną atmosferę w pracy

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448