Specjalista ds. księgowości z j. francuskim
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Paretti
4. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • kontrola konfiguracji projektu
  • uruchamianie i monitorowanie fakturowania
  • analiza WIP|BIA
  • wsparcie audytów (przygotowanie, odpowiedzi na zapytania, obsługa audytów na miejscu)
  • wsparcie menadżerów w raportowaniu wyników

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie wyższe - licencjat
  • dobra znajomość języka francuskiego i angielskiego (poziom B2)
  • minimum 6 miesięcy doświadczenia w obszarze finansowym (O2C/P2P/R2R)
  • wysokie umiejętności analityczne
  • zdolność rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra umiejętność obsługi klienta
  • dobre nastawienie na klienta

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę, zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
  • praca na pełny etat
  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie
  • liczne i nietsandardowe benefity, m.in. dostęp do platform rozrywkowych oraz wspomagający rozwój zawodowy i osobisty
  • praca w branży przyszłości
  • praca dostępna w lokalizacjach: Kraków/Katowice

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862