Specjalista ds. dokumentacji budowlanej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej zgodnie z przyjętymi zasadami, w oparciu o znajomość przepisów
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej
  • Znajomość struktury dokumentacji powykonawczej
  • Znajomość zasad sporządzania projektów powykonawczych
  • Umiejętność sprawdzenia i ewentualnie przygotowywania dokumentacji powykonawczej obejmującej budowy obiektów radiowych wraz z naniesionymi zmianami dokonywanymi w toku robót

Nasze wymagania

  • Znajomość zasad i metod przeprowadzania badań, sprawdzeń i pomiarów koniecznych do wykonania w trakcie realizacji budowy
  • Znajomość zasad prowadzenia i dokonywania wpisów w dzienniku budowy
  • Znajomość zasad wprowadzania zmian projektowych
  • Znajomość dokumentacji budowy w tym znajomość przepisów zgłoszenia budowy do odbioru
  • Znajomość pakietu MS Office i aplikacje wspomagające organizację i planowanie działań
  • Opanowanie, rozwaga, rzetelność, łatwość przechodzenia z jednej czynności do drugiej, obowiązkowość
  • Umiejętność: samodzielnej pracy, dobrej organizacji pracy własnej i współpracowników, rozwiązywania problemów
  • Zdolność koncentracji uwagi i podzielność uwagi

To oferujemy

  • Kulturę pracy w zgranym, kreatywnym i szanującym się nawzajem zespole
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań w tym m.in. samochód służbowy
  • Różnorodność wykonywanych zadań
  • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy
  • Szeroki pakiet benefitów

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448