Specjalista ds. CRM
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Marketing Investment Group
6. 6. 2024

Marketing Investment Group od ponad 30. lat działa aktywnie w branży retail fashion. Prężnie rozwijamy naszą obecność na rynkach obuwniczo-odzieżowych w regionie CEE poprzez budowanie wyróżniających się sieci salonów multibrandowych JD Sports, Sizeer50 style, Timberland i  Symbiosis. Dzięki doświadczeniu oraz profesjonalizmowi naszych pracowników, realizujemy koncepty modowe skrojone na miarę potrzeb naszych Klientów!

Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. CRM

Twój zakres obowiązków:

  • analizowanie potrzeb biznesowych i przekładanie ich na działania w obszarze zarządzania relacjami z klientem
  • testowanie wypracowanych z dostawcami rozwiązań w zakresie CRM
  • zarządzanie kampaniami sprzedażowymi i retencyjnymi
  • zarządzanie wiedzą o kliencie i zgodami RODO
  • identyfikowanie potencjałów sprzedażowych
  • analizowanie i raportowanie wskaźników efektywności KPI
  • proponowanie i wdrażanie zmian z zakresu komunikacji marketingowej
  • praca przy dużych i znanych markach oraz sklepach internetowych

APLIKUJ, JEŚLI:

-      Masz doświadczenie analityczne - w tym praktyczną umiejętność analizy danych i biznesowe podejście

-      znasz systemy CRM w praktyce

-      dobrze mówisz po angielsku

-      Jesteś osobą samodzielną i proaktywną

-      masz łatwość i chęć przyswajania wiedzy oraz nowych umiejętności

-      chcesz się szybko rozwijać

-      nie boisz się wyzwań i ciężkiej pracy

-      dowozisz swoje zadania

-      jesteś osobą dociekliwą, cierpliwą i dokładną

-     Excel jest bliskim Ci narzędziem

Mile widziane będą:

-      Doświadczenie na podobnym stanowisku

-      wiedza w zakresie metodyk projektowych

Rodzaj umowy

Umowa o pracę

Tryb pracy

           stacjonarny/hybrydowy – nasze biuro znajduje się przy ul. Prof. Życzkowskiego 10 (Kraków)

Benefity:

✅  Zniżki na produkty w naszych salonach (JD Sports, Sizeer, 50 style, Timberland, Symbiosis, Umbro)

✅ Prywatna opieka medyczna Enel-Med

✅ System kafeteryjny MyBenefit

✅ Możliwość przystąpienia do pakietu sportowego Multi sport

✅ Nieformalny dress code

✅ Program Poleceń Pracowniczych

✅ 30 minutowa przerwa lunchowa wliczona  w czas pracy

✅ Eventy, webinary, integracje, inicjatywy sportowe

JAK WYGLĄDA NASZ PROCES REKRUTACYJNY?

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

Krok.1 Wstępnej rozmowy telefonicznej z naszą rekruterką , która zapyta o Twoje doświadczenie oraz opowie Ci nieco więcej o naszej firmie i stanowisku.

Krok.2 Krótkiego zadania rekrutacyjnego, potwierdzającego Twoje umiejętności.

Krok.3 Spotkania online z rekruterką oraz bezpośrednim przełożonym w celu bardziej szczegółowego poznania Twoich doświadczeń, a także przybliżenia Ci , jak wygląda zespół i praca w naszej firmie.

Krok.4 Informacji zwrotnej dotyczącej całego procesu – tutaj złożymy Ci ofertę lub podziękujemy za Twój udział w procesie.

Jeśli zainteresowała Cię praca w naszym Teamie – koniecznie podeślij nam swoje CV

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851