Specjalista ds. Controllingu / Analityk ds. Controllingu
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Euphora Paese Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Opracowaniu rocznych budżetów Spółki, prognoz okresowych oraz przygotowanie szczegółowych, miesięcznych raportów wykonania, wraz z analizą odchyleń i komentarzami
  • Analiza rentowności i marżowości poszczególnych segmentów (m.in. produkt, klient, inwestycja, zasoby ludzkie)
  • Kontrola kosztów i przychodów pionów operacyjnych firmy, identyfikacja odchyleń, propozycja optymalizacji kosztowej
  • Analiza i kalkulacja potencjałów oszczędnościowych
  • Odpowiedzialność za tworzenie rezerw i ich kontrola
  • Projektowanie i usprawnianie procesów finansowych
  • Tworzenie prezentacji, cyklicznych raportów zarządczych, zestawień, analiza wskaźników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z dziedziny finansów, rachunkowości, ekonometrii, matematyki lub pokrewnego obszaru
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej
  • MS Excel – na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość SQL, BI
  • Wiedza z zakresu m.in. prowadzenia projektów inwestycyjnych, kalkulowania standardowego kosztu wytworzenia, finansów, controllingu
  • Umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami organizacji
  • Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem i priorytetami

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek i uczciwe traktowanie
  • Atrakcyjne i przejrzyste warunki finansowe oraz terminowe wypłaty
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji i możliwość udziału w szkoleniach
  • Zniżki pracownicze na produkty
  • Inicjatywy dobroczynne i konkursy pracownicze
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów
  • Udział w interesujących projektach – u nas nie będziesz się nudził/a ?

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322