Specjalista ds. Controllingu
  • Wrocław, ul.Skarbowców 4
dolnośląskie, Wrocław, ul.Skarbowców 4, dolnośląskie, Polska
Biuro Inżynierskie CONVERT Sp. z o.o
30. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie detalicznych budżetów oraz prognoz sprzedaży na różne okresy (miesięczne, kwartalne, roczne).
  • Śledzenie i analiza wykonania budżetów, raportowanie i interpretacja odchyleń.
  • Tworzenie raportów zarządczych, w tym finansowych, kosztowych oraz podatkowych.
  • Nadzorowanie zgodności kosztów z budżetem, kontrola realizacji budżetów inwestycyjnych.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie w dziedzinie ekonomii, finansów lub rachunkowości.
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Zaawansowana znajomość MS Excel.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego w Medicover
  • Spotkania intgracyjne
  • Brak dress code’u
  • Umowę o pracę
  • Parking dla pracowników

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584