Specjalista ds. ciągłego doskonalenia
  • Trzebinia
Trzebinia, Trzebinia, małopolskie, Polska
Fagron Services Northern Europe Sp. z.o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

„Jak się u nas pracuje”:

W ciągu zaledwie 30 lat Fagron rozwinął się z lokalnego gracza w wiodącą globalną firmę działającą w branży farmaceutycznej, która koncentruje się na dostarczaniu spersonalizowanych leków do szpitali, aptek, klinik i pacjentów w 36 krajach na całym świecie.

Jesteśmy zaangażowani w ulepszanie spersonalizowanej opieki farmaceutycznej i udostępnianie jej na całym świecie.

Razem tworzymy przyszłość spersonalizowanej medycyny!

Pracujemy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, co daje nam możliwości dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Korzystamy z nowoczesnej technologii i specjalistycznych systemów, uczestniczymy w branżowych szkoleniach i konferencjach.

Pracujemy  w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia. Zależy nam na dobrej atmosferze.

„Dzień w firmie”:

Pracujemy od poniedziałku do piątku, Część z nas zaczyna pracę w godzinach pomiędzy 6:00 a 9:00, inni pracują w oparciu o system 3 zmianowy (Dział Produkcji) lub 2 zmianowy (Laboratorium Kontroli Jakości).

Wspieramy rozwój naszych pracowników.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje zmian.

Nasze wartości określają, kim jesteśmy i kim chcemy być. Odzwierciedlają sposób, w jaki powinniśmy działać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Nasze wartości wyznaczają nam standardy, dzięki którymi możemy określić naszą wartość, szczególnie w kontaktach z klientami, dostawcami, naszymi pracownikami i całym światem.
Opis stanowiska:

  • Mapowanie procesów i identyfikacja zależności
  • Identyfikacja strat związanych z procesem E2E od zamówienia poprzez produkcję i kontrolę jakości do wysłania produktu do klienta
  • Inicjowanie, prowadzenie i wdrażanie projektów usprawnień
  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych, w oparciu o SMED
  • Wspieranie rozwoju pracowników
  • Standaryzacja procesu ciągłego doskonalenia
  • Zarządzanie idea management
  • Raportowanie KPI
  • Audity 5S
  • Opracowanie baz danych / formularzy
  • Dbanie o kulturę ciągłego doskonalenia

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży produkcyjnej)
  • Doświadczenie i wiedzę z zakresu standardowych procesów doskonalenia Lean Manufacturing oraz / lub Integrated Work System
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą
  • Elastyczność, kreatywność i dyspozycyjność
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • Dobra organizacja pracy, analityczne myślenie i proaktywne podejście do zadań
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie (minimum B2)
  • Znajomość środowiska MS Office (Excel, Project, PowerPoint)

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię
  • Narzędzia i przestrzeń do rozwoju zawodowego
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Szkolenia i wsparcie w trakcie pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Trzebinia
  • Trzebinia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851