Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Sedulus Sp. z o.o.
5. 4. 2024

110204

Obowiązki

  • Zapewnienie realizacji procesu BHP w obrębie działań firmy
  • Codzienny nadzór nad bezpieczeństwem pracy i zagadnieniami związanymi z ochroną
  • Przeprowadzanie wstępnych, okresowych i stanowiskowych szkoleń BHP
  • Przeprowadzanie postępowań powypadkowych
  • Nadzór nad poprawnym prowadzeniem prac w zgodzie z międzynarodową normą bezpieczeństwa pracy SCC / VCA
  • Praca w Opolu na 1 - zmianę

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy lub przyszły absolwent studiów BHP
  • Znajomość zagadnień z zakresu BHP, ochrony środowiska.
  • Wymagana znajomość j.angielskiego (min.B1)
  • Mile wdziana znajomość j.niemieckiego
  • Wymagane prawo jazdy

Oferujemy

  • Praca bezpośrednio w firmie (nie przez agencje)
  • Możliwość podania oczekiwań finansowych
  • Zdobywanie nowych doświadczeń w dziedzinie BHP oraz rozwój osobisty
  • Przyjazna i zgrana atmosfera pracy, sprzyjająca efektywnej współpracy
  • Świadomość, że praca ma realny wpływ na funkcjonowanie firmy i rynku
  • Ciekawe wyzwania i dynamiczna praca, która pozwala unikać rutyny

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Opole
  • Technik ochrony środowiska Opole
  • Specjalista ds. ochrony danych Opole
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Opole
  • Specjalista ds. kadr i płac Opole
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Opole
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Opole
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Opole
  • Specjalista ds. Zakupów Opole
  • Specjalista ds. marketingu Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179