Specjalista ds. Wdrożeń (kadry i płace)
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
Smart-HR
9. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Udział w realizacji projektu wdrożenia modułów kadrowo-płacowych w firmie,
  • Rozwój i testowanie nowych rozwiązań,
  • Ścisłą współpracę z dostawcą oprogramowania ERP,
  • Wsparcie i rozwiązywanie problemów z zakresu wdrażanego oprogramowania.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • Znajomości zagadnień kadrowo-płacowych,
  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie B2,
  • Praktycznej znajomości programy Ms Excel,
  • Umiejętności analitycznych oraz zorientowania na szukanie rozwiązań,
  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności,
  • Znajomości systemu SAP – co będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy,
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • Rozbudowany pakiet benefitów,
  • Możliwość rozwoju i pracę w firmie będącej jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek (nie tylko w Polsce, ale też na świecie),
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Pozytywną atmosferę pracy w gronie profesjonalistów.

Wymagania

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży spożywczej, lidera branży FMCG, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. kadr i płac Opole
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Opole
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Opole
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Opole
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Opole
  • Specjalista ds. telekomunikacji Opole
  • Specjalista ds. PR Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551