Specjalista ds. BHP
  • Magnice
, Magnice, dolnośląskie, Polska
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

TWOJA ROLA

Masz doświadczenie w obszarze BHP? Zatem jesteś osobą której poszukujemy.

ZADANIA NA STANOWISKU PRACY

  • Wypełnianie obowiązków służby BHP zawartych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. 1997 nr 109 poz.704) z późniejszymi zmianami.
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu BHP.
  • Inicjowanie i koordynowanie działań mających na celu poprawę warunków BHP i PPOŻ - aktywne działanie w budowaniu i promowaniu kultury bezpieczeństwa.
  • Prowadzenie nadzoru nad przestrzeganiem ustalonych zasad i procedur BHP.
  • Współpraca z publicznymi organami kontroli.
  • Udział w projektach dotyczących ograniczania ryzyka zawodowego.
  • Sporządzanie oraz aktualizacja dokumentów wewnętrznych: ocen ryzyka zawodowego, instrukcji stanowiskowych BHP, procedur BHP.
  • Prowadzenie postępowań powypadkowych.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa w zakresie bhp i ppoż.
  • Praktyczna znajomość norm ISO 45001,
  • Znajomość języka angielski przynajmniej na poziomie B2
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z CEVA w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS - dopłatę urlopową, Stabilną pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie - posiadamy tytuł SOLIDNEGO PRACODAWCY.
  • dofinansowanie wypoczynku dzieci, karty świąteczne dla dzieci, karty sportowe.
  • Możliwość rozwoju oraz współpracy w środowisku międzynarodowym.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

119 135
19 322