Specjalista ds. BHP
  • Kleszczewo
Kleszczewo, Kleszczewo, Wielkopolskie, Polska
Imperial Transport Sp. z o.o.
10. 4. 2024

Imperial Transport Sp. z o.o. to firma z branży TSL (transport/spedycja/logistyka) należąca od 2022 r. do międzynarodowego koncernu DP World. Firma świadczy profesjonalne usługi transportowe na terenie całej Europy dla Klientów z branży m. in. motoryzacyjnej czy spożywczej, zapewniając transporty just-in-time, transporty międzyzakładowe, ładunki częściowe i kompletne, a także transporty międzynarodowe. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. BHP.
Zakres obowiązków:
• Realizacja obowiązków służby BHP zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów
• Współudział w opracowaniu planów mających na celu zapobieganie zagrożeniom i poprawie warunków pracy
• Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i p.poż
• Współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontroli (PIP, PIS, PSP)
• Udział w ocenie ryzyka zawodowego
• Badanie przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie dokumentacji
powypadkowej oraz wdrażanie działań zapobiegawczych
• Koordynowanie i nadzór nad zdarzeniami potencjalnie wypadkowymi
• Sporządzanie okresowych analiz stanu bhp w zakładzie
• Dobór środków ochrony indywidualnej i zbiorowej dla stanowisk pracy
• Opracowanie procedur i instrukcji w obszarze BHP
Nasze wymagania:
• Wykształcenie pozwalające na pełnienie obowiązków służby BHP
• Znajomość przepisów i uregulowań prawnych dotyczących zakresu BHP i ochrony środowiska
• Umiejętność prowadzenia szkoleń z zakresu BHP
• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
• Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
• Uprawnienia inspektora PPOŻ
• Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Kompleksowy proces onboardingu
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Wsparcie merytoryczne w postaci specjalistycznych kursów i szkoleń
• Możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego

  • Praca Kleszczewo
  • Kleszczewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293