Specjalista ds. BHP
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
BUGLO Play Sp. z o.o
24. 4. 2024

Buglo Play Sp. z o. o. to wiodący producent profesjonalnych placów zabaw i siłowni plenerowych wywodzący się z Koszalina. Naszą misją jest tworzenie produktów, które inspirując do zabawy, przynoszą szereg korzyści dla zdrowia, rozwoju fizycznego i psychicznego dzieci. Wysoką jakość placów zabaw zawdzięczamy zespołowej pracy wykwalifikowanych specjalistów, których umiejętności są stale doskonalone.

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynowanie, przygotowywanie, wdrażanie i zarządzanie programami BHP, politykami, procedurami i pozwoleniami w celu zapewnienia realizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Koordynowanie i utrzymywanie odpowiednich dzienników i dokumentacji BHP, w tym zgłaszanie możliwych do zarejestrowania incydentów oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracy i zgodności z obowiązującymi przepisami
  • Współpraca i opracowywanie planów modernizacji i rozwoju Firmy w celu zapewnienia poprawy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zgodności z obowiązującymi przepisami BHP
  • Koordynacja, przygotowywanie i realizacja szkoleń BHP w celu realizacji wymogów wynikających z obowiązujących przepisów
  • Kontrolowanie i doradzanie pracodawcy w celu zapewnienia przestrzegania przeciwpożarowych wymagań techniczno-budowlanych, instalacyjnych i technologicznych

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – 5 lat lub więcej
  • Bieżąca wiedza i umiejętność prawidłowego rozumienia przepisów BHP i p. poż.
  • Znajomość MS Office (Excel średniozaawansowany, Power Point - średniozaawansowany).
  • Umiejętność przekazywania wiedzy – prowadzenie szkoleń
  • Duże zaangażowanie, samodzielność w działaniu, asertywność
  • Wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy albo studia podyplomowe w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków ich rodzin
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świadczenia z funduszu ZFŚS m.in. bony pieniężne na święta, prezenty dla dzieci pracowników, dofinansowanie do wypoczynku pracowników itp.

  • Praca Koszalin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Koszalin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Koszalin
  • Specjalista ds. PR Koszalin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Koszalin
  • Specjalista ds. Zakupów Koszalin
  • Specjalista ds. marketingu Koszalin
  • Specjalista ds. ofertowania Koszalin
  • Specjalista ds. Zarządzania Koszalin
  • Specjalista ds. Eksportu Koszalin
  • Specjalista ds. transportu Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532