Specjalista ds. BHP
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i zarządzanie programami bezpieczeństwa,
  • Tworzenie zasad i procedur, oraz dbanie o pozwolenia, by spełniać wymogi prawne.
  • Prowadzenie dokumentacji bezpieczeństwa,
  • Meldowanie incydentów i zapewnienie pracy zgodnej z prawem.
  • Pomaganie firmie w rozbudowie i rozwoju, by poprawić bezpieczeństwo pracy i spełniać normy BHP.
  • Organizowanie i przeprowadzanie szkoleń BHP zgodnie z przepisami.
  • Nadzór i doradztwo w obszarze zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia w BHP.
  • Znajomość praw BHP i pozaprawnych.
  • Umiejętności MS Office.
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń.
  • Samodzielność, zaangażowanie, asertywność.
  • Wykształcenie w dziedzinie BHP.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Kartę Multisport.
  • Prywatną opiekę zdrowotną.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Benefity z ZFŚS (bony, prezenty dla dzieci, wsparcie wypoczynku).

  • Praca Koszalin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Koszalin
  • Specjalista ds. ofertowania Koszalin
  • Specjalista ds. Zarządzania Koszalin
  • Specjalista ds. Eksportu Koszalin
  • Specjalista ds. transportu Koszalin
  • Specjalista ds. HR Koszalin
  • Specjalista ds. turystyki Koszalin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Koszalin
  • Specjalista ds. finansów Koszalin
  • Specjalista ds. reklamy Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523