Specjalista ds. BHP
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
MOLTTON
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu BHP dla pracowników,
  • dbanie o bezpieczeństwo pracy i ochronę ppoż. w zakładzie,
  • nadzór nad szkoleniami okresowymi BHP,
  • opracowanie i wdrażanie procedur w zakresie BHP i ochrony ppoż.,
  • zwiększanie świadomości pracowników w zakresie BHP/Oś,
  • opracowywanie dokumentów BHP zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi,
  • prowadzenie dokumentacji powypadkowej,
  • kompletowanie i archiwizacja dokumentacji dotyczącej zagadnień BHP.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • wyższe wykształcenie o kierunku lub specjalności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość norm z zakresu bezpieczeństwa maszyn oraz Dyrektywy Maszynowej,
  • znajomość obowiązujących przepisów prawnych,
  • aktualne uprawnienia inspektora ppoż.,
  • prawo jazdy kategorii B.

Nasz Klient oferuje:

  • praca w międzynarodowej organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy,
  • pakiet benefitów.

  • Praca Zabrze
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Zabrze
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zabrze
  • Specjalista ds. Zakupów Zabrze
  • Specjalista ds. marketingu Zabrze
  • Specjalista ds. ofertowania Zabrze
  • Specjalista ds. Zarządzania Zabrze
  • Specjalista ds. Eksportu Zabrze
  • Specjalista ds. transportu Zabrze
  • Specjalista ds. HR Zabrze
  • Specjalista ds. turystyki Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293