Sprzątaczka z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • Gliwice, śląskie
Gliwice
BHP Protect System
25. 4. 2024

Grupa Hoppe-Wartenberg obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

SPRZĄTACZKA Z ORZECZENIEM O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Miejsce pracy: Gliwice ul. Leonarda Da Vinci

WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzątaniu biur
  • Orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Utrzymanie czystości w w biurach
  • Utrzymanie czystości w ciągach komunikacyjnych
  • Sprzątanie pomieszczeń na hali

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę 3/4 etatu
  • Dla osób niepełnosprawnych dofinansowania do zakupu leków lub środków medycznych
  • Wygodny i funkcyjny uniform
  • Pełny pakiet szkoleń

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

  • Praca Gliwice
  • Sprzątaczka Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228