Specjalista ds. Analiz- Warszawa INTER-TEAM
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Polska
Inter-Team Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Zakres obowiązków:  • Tworzenie raportów oraz analiz na potrzeby departamentu sprzedaży (sprzedaż, marketing, promocje, klienci).  • Przygotowywanie rekomendacji biznesowych na podstawie przeprowadzonych analiz.  • Optymalizacja oraz wdrażanie zmian w systemach PBI.  • Wsparcie analityczne odbiorców biznesowych.  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.
Oczekujemy:  • Znajomości narzędzi analitycznych pakietu MS Office (Excel).  • Kompetencji analitycznych i umiejętności dostrzegania zależności oraz wyciąganie wniosków.  • Mile widziana znajomość aplikacji PBI.
Oferujemy:  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków.  • Pracę w przyjaznym i zgranym zespole.  • Atrakcyjną ofertę świadczeń pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej i pakietu. sportowego, dodatki świąteczne, dofinansowania do wypoczynku).  • Zniżki na cały asortyment. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku „APLIKUJ”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Team leader Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322