Specjalista ds. administracji i legalności
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Praca.pl
30. 5. 2024

Obowiązki:

  • Doradztwo prawne dla Działu Prawnego i Umów w obszarze umów budowlanych
  • Tworzenie umów, dokumentów dot. inwestycji i projektów deweloperskich
  • Negocjacje warunków z subcontractorami i dostawcami
  • Obsługa prawna gwarancji kontraktów budowlanych
  • Opracowywanie pism, regulaminów, procedur
  • Współpraca z sądami, urzędami, instytucjami

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie prawnicze lub administracyjne
  • Znajomość prawa cywilnego, budowlanego, zamówień publicznych, procedury cywilnej, kodeksu spółek, ustawy deweloperskiej
  • Praktyka w tworzeniu umów i dokumentacji
  • Plus za doświadczenie z prospektami informacyjnymi wg ustawy deweloperskiej
  • Biegłość w języku angielskim
  • Znajomość pakietu MS Office, Google workspace
  • Samodzielność, umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Motywacja do rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie deweloperskiej
  • Możliwość rozwoju zawodowego z pomocą doświadczonych prawników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Służbowy laptop i telefon
  • Przyjazną atmosferę
  • Umowa o pracę/B2B

  • Praca Częstochowa
  • Pracownik ds. administracji Częstochowa
  • Specjalista ds. kadr i płac Częstochowa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Częstochowa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Częstochowa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Częstochowa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696