Młodszy specjalista ds. kadr i płac
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
26. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i weryfikacja dokumentacji kadrowej: akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, itp.,
  • Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków: obsługa pracowników etatowych i tymczasowych,
  • Rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • Przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy,
  • Przygotowywanie zaświadczeń i innych dokumentów dla pracowników.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność rozliczania wynagrodzeń i świadczeń z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych i podatkowych,
  • Znajomość systemu kadrowo-płacowego i programu Płatnik,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Karta Multisport,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazna atmosfera i partnerska kultura firmy oparta na wsparciu i dzieleniu się wiedzą,
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy z zakresu prawa pracy,
  • Możliwość awansu na starszego specjalistę.

Czy marzysz o pracy w dynamicznym środowisku, gdzie Twoje umiejętności będą doceniane, a rozwój zawodowy wspierany?

Jeśli tak, zapraszamy do naszego ZESPOŁU na nowe stanowisko powstałe w związku z dynamicznym rozwojem firmy.

Dołącz do nas i rozwijaj się w inspirującym środowisku, które sprzyja zarówno profesjonalnemu, jak i osobistemu rozwojowi. Aplikuj już dziś!

  • Praca Częstochowa
  • Specjalista ds. kadr i płac Częstochowa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Częstochowa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Częstochowa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Częstochowa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Częstochowa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Częstochowa
  • Specjalista ds. Zakupów Częstochowa
  • Specjalista ds. marketingu Częstochowa
  • Specjalista ds. ofertowania Częstochowa
  • Specjalista ds. Zarządzania Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064