Specjalista do punktu obsługi i weryfikacji kierowców
  • Elbląg
Elbląg, Elbląg, Warmińsko-mazurskie, Polska
4specialist
22. 5. 2024

Specjalista do punktu obsługi i weryfikacji kierowców FREENOW w Elblągu.
Do naszego punktu poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby, która będzie chciała rozwijać się w naszym projekcie!
Lokalizacja: Centrum Handlowe Tarasy
Oferujemy:
-29zł/ h brutto , umowa zlecenie. (mile widziany status studenta)
-Premię uznaniowe zależne od zaangażowania w projekt
-1/4 etatu (ok. 40h w miesiącu)
 -Godziny pracy dostosowane do Twoich potrzeb
-Realne szanse rozwoju w strukturach firmy
Zakres obowiązków:
-Weryfikowanie oraz aktualizowanie dokumentów kierowców
-Rejestracja nowych kierowców poprzez dedykowany do tego formularz
-Codzienna praca z klientem oraz Managerem Regionalnym
-Dodawanie postów reklamujących punkt w social mediach
Wymagania:
-Dyspozycyjność
-Doświadczenie w pracy z klientem/ pracy biurowej
-Samodzielność
-Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne
 Dodatkowe atuty:
 -znajomość obsługi sprzętów Apple
-status studenta/ucznia
 -chęć rozwoju pod kątem rekrutacji, HR, logistyki lub marketingu

  • Praca Elbląg
  • Specjalista ds. obsługi klienta Elbląg
  • Obsługa hotelowa Elbląg
  • Obsługa gastronomii Elbląg
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Elbląg
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Elbląg
  • Specjalista ds. kadr i płac Elbląg
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Elbląg
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Elbląg
  • Specjalista SEM Elbląg
  • Specjalista SEO Elbląg
  • Elbląg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018