Specjalista do pozyskiwania klienta remontowego
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Gotowe Mieszkanie Poznań
6. 6. 2024

Szukamy osoby, która przeprowadzi proces sprzedaży umowy remontowej, od wizji lokalnej, przez realizację kosztorysu, po podpisanie umowy, później wybór materiałów.

Klient detaliczny, który chce wyremontować swoje mieszkanie lub flipper lub klient, który  kupuje dom/mieszkanie do remntu i chce je z nami wyremntować.

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskanie Klienta
  • Pierwszy (mailowy lub telefoniczny) kontakt specjalisty z klientem.
  • Zidentyfikowanie potrzeb klienta (remont generalny, remont częściowy)
  • Uzyskanie przez specjalistę wstępnych informacji o inwestycji
  • Przekazanie klientowi podstawowych informacji dot. oferty
  • Dokonanie wizji lokalnej z klientem (przeprowadzenie wywiadu (zakres prac / potrzeby), ocena stanu technicznego lokalu [podłogi, ściany, instalacje oraz budynku np. czy jest winda, czy jest miejsce na kontener etc., wykonanie rzutu lokalu z obmiarem)
  • Przygotowanie wstępnego kosztorysu doprowadzenia do stanu deweloperskiego,
  • Negocjacje z Klientem
  •  Podtrzymywanie kontaktu z Klientem
  • Podpisywanie umów remontowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w zakresie prowadzenia remontów mieszkań, domów
  • Znajomości materiałów budowlanych oraz narzędzi niezbędnych do przeprowadzenia remontów
  • Umiejętności czytania i interpretowania rysunków technicznych
  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań remontowych
  • Umiejętności organizacyjne i planowania pracy
  • Komunikatywności
  • Umiejętność negocjacji
  • Gotowości do pracy w terenie i elastyczności w dostosowywaniu się do zmieniających się warunków pracy
  • Umiejętność sporządzania rysunków poinwetaryzacyjnych
  • Znajomość prawa budowlanego i obowiązujących norm
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel, MS Word
  • Znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość dodatkowego wynagrodzenia w formie prowizji
  • pracę przy ciekawych projektach
  • elastyczny czas pracy
  • wyposażenie – laptop, telefon

O nas

Kompleksowe wykańczanie wnętrz pod klucz.

Jesteśmy specjalistami w projektowaniu i wykańczaniu wnętrz. Dzięki nam spełni się marzenie o pięknej sypialni, przestronnej łazience czy ciekawie zaprojektowanym salonie. Każdą realizację wykonujemy z wielką starannością oraz pełnym profesjonalizmem.

Projektujemy --> Doradzamy --> Wykańczamy --> Wyposażamy

Oferujemy fachową, kompleksową pomoc uwzględniając osobiste preferencje. Budżet i termin realizacji ustalany indywidualnie, to dla nas jedyne nieprzekraczalne granice.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Tajemniczy klient Poznań
  • Specjalista SEO Poznań
  • Specjalista SEM Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080