SPECJALISTA D/S ZAKUPÓW
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Staroprzygodzka 117, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie
Zapis-Hardware Sp. z o.o.
16. 4. 2024
od 4 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Spółka Zapis-Hardware Sp. z o.o. będąca częścią grupy kapitałowej Transition Technologies w związku z dynamicznym rozwojem zaprasza do rekrutacji na stanowisko: Specjalista d/s zakupów
Wymagania:
Wykształcenie: min. średnie techniczne
Ogólna znajomość rysunku technicznego (schematów elektrycznych i automatyki)
Rozeznanie w asortymencie elektrycznym
Obsługa MS Office
Samodzielność, rzetelność, komunikatywność, pozytywne nastawienie do pracy
Zakres obowiązków:
Sporządzanie zamówień pod bieżące potrzeby produkcji
Pozyskiwanie ofert cenowych od dostawców
Ewidencja zakupów w programie Symfonia (do przyuczenia)
Mile widziane: Prawo jazdy kat. B, Znajomość języka obcego: angielski w stopniu komunikatywnym (głównie do korespondencji mailowej)
Wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293