Specjalista Aplikacji Biznesowych
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, Łódź Voivodeship, Polska
Onninen
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zostań Specjalistą Aplikacji Biznesowych w Onninen!

Jesteśmy liderem w branży instalacyjnej i obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Business Applications Specialist.

Jeśli masz doświadczenie w przygotowaniu koncepcji i wdrażaniu migracji CRM, znasz się na Microsoft Dynamics CRM 2015 oraz świetnie zarządzasz projektami i organizujesz pracę własną, to właśnie Ciebie szukamy!

Poznaj szczegóły i aplikuj już dziś!

Miejsce pracy: Teolin k/Łodzi – praca hybrydowa 50/50

Twoje zadania:

  • Udział projekcie migracji CRM on premise do najnowszej wersji rozwiązania chmurowego
  • Opieka i nadzór nad obecnym systemem CRM (Dynamics 2015):
  • przygotowanie i wdrażanie koncepcji rozwoju CRM
  • proces zarządzania zmianą i rozwojem aplikacji biznesowych
  • Prowadzenie i udział w projektach dotyczących aplikacji biznesowych w tym koordynacja prac zlecanych firmie zewnętrznej
  • ustalanie i przygotowywanie specyfikacji nowych funkcjonalności i procesów w CRM
  • udział w testach i wdrożeniach nowych funkcjonalności
  • przygotowanie dashboardów, raportów w reporting services
  • weryfikacja spójności i jakości danych w systemie
  • nadzór nad strukturą biznesową i uprawnieniami CRM
  • wsparcie wewnętrzne dla pracowników firmy, szkolenie użytkowników
  • przygotowanie instrukcji procesowych i procedur dla pracowników Onninen z zakresu CRM
  • nadzór nad integracjami systemu oraz rozwój integracji

Twoje umiejętności:

  • Doświadczenie w pracy związane z wdrażaniem systemów informatycznych, najlepiej rozwiązań chmurowych
  • Umiejętność pisania specyfikacji Mile widziana znajomość MS Dynamics CRM 2015 i/lub Dynamics 365
  • Mile widziana znajomość reporting services , MSSQL
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Umiejętność zarządzania kilkoma równoległymi zadaniami z dobrą jakością i skutecznością
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów i ciągłe doskonalenie.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne umożliwiające interakcję i współpracę ze wszystkimi poziomami organizacji
  • Język angielski na poziomie min B2

Oferujemy:

  • Umowa o pracę -praca w trybie hybrydowym
  • Pełny etat
  • Pakiet benefitów
  • Prywatna opieka
  • medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Rozwój - awanse wewnętrzne
  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
  • Szkolenia i warsztaty
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509