Specjalista AKPiA
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Grupa590 Sp. z o.o.
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty elektryka AKPiA.

Miejsce pracy: Płock

Otrzymasz od nas:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• możliwość długofalowej współpracy,

• wynagrodzenie wypłacane terminowo do 10 dnia każdego miesiąca (za miesiąc poprzedni),

• zakwaterowanie oraz dojazdy do i z pracy, za które nie płacisz,

• prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe PZU,

• szkolenia podnoszące kwalifikacje,

• nowoczesne narzędzia i wyposażenie,

• stałą opiekę koordynatora,

Twój zakres obowiązków:

• montaż aparatury kontrolno-pomiarowej,

• kalibracja przyrządów pomiarowych (przetworniki ciśnień, przepływu, poziomu, temperatury),

• uruchamianie i modernizacja instalacji elektrycznych,

• montaż i łączenie szaf sterowniczych przemysłowych,

• obsługa komunikatorów i kalibratorów przemysłowych,

• czytanie schematów elektrycznych i samodzielna praca na ich podstawie,

Aplikuj, jeśli posiadasz:

• wykształcenie co najmniej średnie techniczne,

• biegłą znajomość procesów i metod postępowania w zakresie automatyki przemysłowej i aparatury kontrolno-pomiarowej,

• uprawnienia SEP E,

• doświadczenie w zakresie montażu i łączenia szaf sterowniczych,

• doświadczenie w uruchamianiu oraz modernizacji instalacji,

• komunikatywną znajomość języka angielskiego,

• dyspozycyjność do pracy w systemie 6/1.

  • Praca Płock
  • Specjalista SEM Płock
  • Specjalista SEO Płock
  • Specjalista ds. Zakupów Płock
  • Specjalista ds. marketingu Płock
  • Specjalista ds. ofertowania Płock
  • Specjalista ds. Zarządzania Płock
  • Specjalista ds. Eksportu Płock
  • Specjalista ds. transportu Płock
  • Specjalista ds. HR Płock
  • Specjalista ds. turystyki Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532