Elektryk AKPiA
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Grupa590
4. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty elektryka AKPiA.

Miejsce pracy: Płock (rafineria)

Warunki pracy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo do 10 dnia każdego miesiąca (za miesiąc poprzedni),
  • zakwaterowanie oraz dojazdy do i z pracy, za które nie płacisz,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe PZU,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • nowoczesne narzędzia i wyposażenie,
  • stałą opiekę koordynatora.

Obowiązki:

  • montaż aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • kalibracja przyrządów pomiarowych (przetworniki ciśnień, przepływu, poziomu, temperatury),
  • uruchamianie i modernizacja instalacji elektrycznych,
  • montaż i łączenie szaf sterowniczych przemysłowych,
  • obsługa komunikatorów i kalibratorów przemysłowych,
  • czytanie schematów elektrycznych i samodzielna praca na ich podstawie.

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
  • biegłą znajomość procesów i metod postępowania w zakresie automatyki przemysłowej i aparatury kontrolno-pomiarowej,
  • uprawnienia SEP E,
  • doświadczenie w zakresie montażu i łączenia szaf sterowniczych,
  • doświadczenie w uruchamianiu oraz modernizacji instalacji,
  • komunikatywną znajomość języka angielskiego,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 6/1.

  • Praca Płock
  • Elektryk Mały Płock
  • Elektryk płocki
  • Elektryk Płock
  • Technik elektryk Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523