Specjalista/-ka Informatyk
  • Lubin
Lubin, Lubin, dolnośląskie, Polska
Kaizen Rent S.A.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie pomocy technicznej dla użytkowników w zakresie problemów związanych ze sprzętem, w tym: komputerami, tabletami, drukarkami, peryferiami oraz oprogramowaniem, siecią itp.,
  • rejestrowanie zgłoszeń użytkowników i monitorowanie postępu ich realizacji,
  • rozwiązywanie problemów technicznych za pomocą telefonu, e-maila, systemów ticket`owania i innych narzędzi,
  • śledzenie i diagnozowanie problemów technicznych oraz ich rozwiązywanie,
  • współpraca z zespołami IT w celu rozwiązania problemów technicznych wymagających dalszych działań, w tym obsługa zewnętrznych systemów ticket`owania,
  • konfigurowanie i aktualizowanie systemów, aplikacji i urządzeń,
  • utrzymywanie bazy wiedzy i dokumentacji w celu ułatwienia rozwiązywania problemów technicznych w przyszłości,
  • uczestnictwo w szkoleniach i szkoleniach ciągłych w celu pozostawania na bieżąco z najnowszymi technologiami i trendami w branży IT,
  • inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania; pilnowanie stanów magazynowych oraz porządku w rotujących sprzętach i oprogramowaniu,
  • administracja aplikacją, środowiskiem, systemem = w ramach zastępowalności stanowisk oraz jako specjalizacja stanowiska.

Nasze wymagania

  • znajomość środowisk użytkowych Microsoft Windows, Android, Linux,
  • znajomość i obsługa techniczna urządzeń do monitoringu video,
  • obsługa techniczna sprzętu peryferyjny: monitory, drukarki, słuchawki, urządzenia wskazujące,
  • zainteresowanie i umiejętności w zakresie low-code, HTML / CSS / framework,
  • doświadczenie administracyjne w pracy na platformach do zarządzania i monitorowania,
  • doświadczenie w pracy na narzędziach ticket`owych i/lub do zarządzania projektami,
  • doświadczenie i praktyka na podobnym stanowisku max w ostatnich 5 latach.

To oferujemy

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w aktualnych strukturach,
  • system wynagrodzeń i premii.

  • Praca Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851