Specjalista/-ka działu wsparcia sprzedaży
  • Lubin
Lubin, Lubin, dolnośląskie, Polska
Kaizen Rent S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie zamówień do systemu zarządzania flotą (SORENT),
  • wstępna weryfikacja zgodności zamówienia oraz dokumentacji,
  • podpinanie pojazdów do zamówień,
  • wystawianie FV proform do zamówień.

Nasze wymagania

  • jesteś ambitny/-a,
  • cechujesz się wytrwałością i konsekwencją w dążeniu do celu,
  • bardzo dobrze organizujesz swoją pracę,
  • lubisz wyzwania i chętnie je podejmujesz- jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko!

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się dziale, dającą możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w obszarze sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii uzależniony od osiągniętych wyników.

  • Praca Lubin
  • Lubin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448