Specjalista ds. zarządzania jakością i certyfikacji (również z orzeczeniem)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolska, Polska
HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej poszukujemy obecnie kandydata nastanowisko: Specjalista  ds. zarządzania jakością  i certyfikacji
Jesteśmy otwarci na tworzenie równych szans dlatego zapraszamy również kandydatów z niepełnosprawnościami. Nasi klienci to firmy otwarte na różnorodność.
Miejsce pracy Podłęże koło Krakowa
Pełen etat – praca stacjonarna
Zakres obowiązków: - nadzór nad istniejącymi w firmie systemami zarządzania: jakością, ochroną środowiska i systemem BRC, - analiza i stałe doskonalenie realizowanych procesów, - wyznaczenie  celów w zakresie jakości, ochrony środowiska i bezpieczeństwa wyrobu w zakresie produkcji , oraz audytów  socjalnych, - nadzór  nad procesem audytów wewnętrznych i zewnętrznych, - opracowywanie sprawozdań i raportów dla działu i zarządu.
Wymagania stanowiska
- wykształcenie wyższe kierunkowe, - znajomość j. angielskiego na poziomie B2, - mile widziane doświadczanie na podobnym stanowisku. - mile widziane posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.
Oferujemy
- pracę stacjonarną w siedzibie firmy, - narzędzia wymagane do pracy, - ciekawą pracę w przyjaznym i bezpiecznym środowisku pracy.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080