Staż w Dziale Zarządzania Energią
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Air Liquide Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w przygotowaniu raportów oraz analiz
  • Aktualizacja baz danych oraz uporządkowanie zasobów
  • Opracowywanie struktury danych oraz informacji
  • Przygotowywanie interaktywnych narzędzi służących do analizy danych
  • Bieżące wsparcie Działu

Nasze wymagania

  • Status studenta 3, 4 lub 5 roku kierunków technicznych lub ekonomicznych (np. Zarządzanie Produkcją, Zarządzanie Energią, Finanse itp.)
  • Umiejętność biegłego posługiwania się arkuszem kalkulacyjnym Excel (mile widziana znajomość Google Sheet)
  • Umiejętności analityczne
  • Umiejętności organizacyjne i zwracanie uwaga na detale
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (umożliwiający rozumienie zagadnień technicznych związanych z zarządzaniem energią oraz swobodne komunikowanie się)
  • Dokładność i sumienność w działaniu
  • Dostępność 20-25h w tygodniu
  • Umiejętność opracowania raportów mile widziane

To oferujemy

  • Płatny, ambitny staż w firmie będącej częścią międzynarodowej Grupy Air Liquide (umowa zlecenie na okres 6 miesięcy)
  • 10 dni urlopu w ramach umowy zlecenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia poprzez udział w ciekawych i różnorodnych zadaniach
  • Możliwość zdobywania wiedzy na temat rynku energii elektrycznej i wyzwań stojących przed firmami energochłonnymi w obliczu tranzycji energetycznej
  • Możliwość kreowania własnych rozwiązań i samodzielność w działaniu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Hybrydowy model pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz kompleksowy pakiet szkoleń wdrażających

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570