Specjalista ds. zarządzania jakością i certyfikacji (również z orzeczeniem)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Polska
HR Quality Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych Klientów, firmy produkcyjnej poszukujemy obecnie kandydata nastanowisko: Specjalista  ds. zarządzania jakością  i certyfikacji

Jesteśmy otwarci na tworzenie równych szans dlatego zapraszamy również kandydatów z niepełnosprawnościami. Nasi klienci to firmy otwarte na różnorodność.

Miejsce pracy Podłęże koło Krakowa

Pełen etat – praca stacjonarna

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad istniejącymi w firmie systemami zarządzania: jakością, ochroną środowiska i systemem BRC,
  • analiza i stałe doskonalenie realizowanych procesów,
  • wyznaczenie  celów w zakresie jakości, ochrony środowiska i bezpieczeństwa wyrobu w zakresie produkcji , oraz audytów  socjalnych,
  • nadzór  nad procesem audytów wewnętrznych i zewnętrznych,
  • opracowywanie sprawozdań i raportów dla działu i zarządu.

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B2,
  • mile widziane doświadczanie na podobnym stanowisku.
  • mile widziane posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy

  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy,
  • narzędzia wymagane do pracy,
  • ciekawą pracę w przyjaznym i bezpiecznym środowisku pracy.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080