Specjalista ds. rekrutacji
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
IN TEMPORIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
17. 4. 2024
5 000,00 zł miesięcznie brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Poszukujemy nowych rekruterów do naszego biura!
Praca od zaraz!
Nasi rekruterzy zajmują się całym procesem rekrutacyjnym, od przygotowania rekrutacji, przez jej prowadzenie, przygotowanie dokumentów pracowniczych, a kończąc na bieżącej obsłudze administracyjnej pracownika.
Zainteresowanych prosimy o składanie CV na adres e-mail:
- dagmara@intemporis.net
W razie pytań proszę dzwonić:
- +48 794 444 290
Wymagania stanowiska
- Doświadczenie na podobnym stanowisku - Znajomość języka angielskiego - Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
- Umowa o pracę - Wynagrodzenie ok. 5000 - System prowizyjny - Przyjemne i elastyczne godziny pracy – 8-16 - Dobra atmosfera w miejscu pracy - Dodatek do karty multisport - Praca biurowa - Darmowy parking przy biurze

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Lublin
  • Specjalista ds. finansów Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075