Konsultant ds. rekrutacji
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Asistwork Sp z o.o.
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania:

  • Mile widziana: znajomość technik rekrutacyjnych, w tym prowadzenia wywiadów i selekcji kandydatów
  • Samodzielność, dobra organizacja czasu oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kategorii B. i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy:

  • Stabilizację zatrudnienia
  • Elastyczny wybór formy zatrudnienia (Umowa o pracę lub umowa zlecenie)
  • Komfortowe warunki pracy przy ulicy Ceramicznej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się agencji zatrudnienia
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej w Lux Med i ubezpieczenia grupowego w PZU
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód  służbowy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00- 16.00
  • Cykliczne szkolenia podnoszące umiejętności

  • Praca Lublin
  • Konsultant Lublin
  • Konsultant ślubny Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782