Spawacz, operator maszyn zbrojarskich
  • Babsk
łódzkie, Babsk, łódzkie, Polska
Sienkiewicz Mat-Bud Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Produkujemy prefabrykaty dla branży kolejowej, kanalizacyjnej, energetycznej, drogowej, kubaturowej i deweloperskiej. Jesteśmy liderem w swoim segmencie rynku i mamy ambitne plany rozwojowe. Na rynku krajowym jesteśmy obecni od 30 lat. Do naszego zakładu produkcyjnego w Babsku k/ Rawy Maz. przy ulicy Polnej 3 poszukujemy pracowników na stanowiska: spawacz, operator maszyn zbrojarskich

Obowiązki

  • Zadania na stanowisku pracy:
  • Przygotowanie materiałów i figur zbrojarskich
  • Spawanie i skręcanie zbrojeń
  • Obsługa maszyn zbrojarskich
  • Kontrola jakości wykonanych zbrojeń

Wymagania

  • Uprawnienia spawacza metodą MAG
  • Doświadczenie zawodowe mile widziane
  • Oczekujemy zaangażowania, punktualności i umiejętności organizacji pracy własnej
  • Komunikatywności i umiejętności pracy zespołowej
  • Nastawienia na rozwój zawodowy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od samego początku zatrudnienia. Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od kwalifikacji pracownika, rodzaju zadań i wyników pracy
  • Miesięczne premie za wyniki pracy oraz nagrody za innowacyjne pomysły
  • Możliwość nauczenia się zawodu i zdobycia uprawnień zawodowych oraz awansu
  • Indywidualna ścieżka rozwoju zawodowego
  • Pracę w zgranym zespole
  • Praca przez cały rok w hali produkcyjnej
  • Posiłki regeneracyjne w okresie zimowym
  • Spotkania integracyjne i sympatyczną atmosferę pracy

  • W naszej Firmie pracowników traktujemy z szacunkiem!
  • 786 348 598
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mailowy , osobiście do biura Zakładu w Babsku ul. Polna 3 lub kontakt telefoniczny +48 w godz. 7.00.- 15.00

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca łódzkie
  • Operator maszyn łódzkie
  • Spawacz łódzkie
  • Operator łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080