Operator maszyn konstrukcje stalowe
  • Lućmierz-Las
łódzkie, Lućmierz-Las, łódzkie, Polska
GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa sterowanych numerycznie maszyn do cięcia, wiercenia, sztancowania i wypalania części stalowych,
  • wybór i montaż odpowiedniego narzędzia,
  • optymalizacja parametrów i kontrola pracy maszyny, narzędzi,
  • identyfikacja materiału i wykonanych części,
  • optymalizacja wykorzystania i zużycia materiału,
  • kontrola jakości wykonanych detali w oparciu o dokumentację konstrukcyjną,
  • raportowanie i meldowanie wykonania bieżącej produkcji,
  • składanie zamówień wewnętrznych w magazynie,
  • obsługa urządzeń dźwigowych z poziomu roboczego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe, preferowane mechaniczne,
  • minimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej o profilu obróbka metali, konstrukcje stalowe lub pokrewnym,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość procesów obróbki skrawaniem i plastycznej metali,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • organizacja miejsca pracy,
  • samodzielność i dokładność.

To oferujemy

  • dodatek pieniężny na dojazdy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MyBenefit,
  • dofinansowanie do żłobka/ przedszkola dziecka,
  • możliwość korzystania z firmowej kantyny i dofinansowanych posiłków,
  • dofinansowanie do "wczasów pod gruszą",
  • paczki świąteczne dla Pracowników i ich dzieci,
  • szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe.

  • Praca łódzkie
  • Operator maszyn łódzkie
  • Operator łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157