Spawacz MAG 135 bez wymaganego języka z aktualnym certyfikatem (kilka ofert) / Lipsk, Erfurt, Kolon
  • Lipsk
Lipsk, Lipsk, Polska
Jobwise
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego JOBWISE zarejestrowana pod nr KRAZ 30656,

dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuje :

Spawacz MAG 135 bez wymaganego języka z aktualnym certyfikatem

Lokalizacje:

  • Lipsk
  • Erfurt
  • Chemnitz
  • Kolonia
  • Hamburg
  • Bremerhaven

Oferujemy:

  • zarobki za m/c przy 168h ok. 2400 - 2800 €-netto
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • stabilną pracę na dłuższy okres
  • niemiecką umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń
  • pokoje jedno lub dwu-osobowe (możliwość wyboru)
  • cykliczne podwyżki i premie
  • możliwość zaliczek oraz wsparcie polskiego koordynatora
  • 2 lub 3 zmiany (w zależności od oferty)

Obowiązki w zależności od oferty :

1.Praca przy spawaniu różnych konstrukcji stalowych : wielowarstwowe spoiny pachwinowe i spoiny czołowe do 40 mm; pracownik musi pracować     samodzielnie

2.Spawanie części do przyczep samochodowych :  stal czarna

3.Praca przy spawaniu elementów do mostów : stal czarna, grube blachy od 10 do 40mm

4.Spawanie konstrukcji do kotłów :  stal czarna, grubość blach 9mm.-38mm. spoiny czołowe i pachwinowe; spawanie w pozycji wymuszonej

5.Spawanie elementów do maszyn :  stal czarna, grubość blach od 2mm do 30mm

6.Spawanie garaży kontenerowych :  stal czarna, blachy od 3 do 10mm

7.Spawanie części do wózków widłowych

Przy każdej ofercie (7 ofert) możliwość pracy w weekendy oraz w nadgodzinach!

Wymagania:

  • własne auto
  • aktualny certyfikat MAG 135
  • doświadczenie na oferowanym stanowisku

  • Praca Lipsk
  • Spawacz lipski
  • Spawacz Lipsk
  • Spawacz Lipsko
  • Lipsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246