Spawacz MAG 135/136 - LIPSK (NIEMCY)
  • Lipsk
Lipsk, Lipsk, Polska
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

VB IDEA PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w poszukiwaniu pracowników dla Klientów. Naszym celem jest połączenie odpowiednich Kandydatów z najlepszymi pracodawcami. Działamy w różnych branżach i oferujemy szeroki zakres usług, w tym rekrutację, selekcję, szkolenia i doradztwo zawodowe. Przykładamy wielką staranność do sprawdzania ofert pracy przed rekrutacją pracowników. Posiadamy tylko sprawdzone propozycje pracy. Staramy się aby rekrutowani przez Nas pracownicy mieli wiarygodne i rzetelne informacje odnośnie stanowiska pracy, wynagrodzenia i zakwaterowania.

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Spawacz MAG 135/136

Miejsce pracy: Lipsk, NIEMCY

WYMAGANIA:

  •  Doświadczenie w zawodzie minimum 6 miesięcy,
  •  Wymagany samochód na wyjazd,
  •  Możliwość pracy bez znajomości języka niemieckiego,
  •  Aktualne certyfikaty: MAG 135 oraz 136.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca spawaniu ciężkich konstrukcji stalowych;
  • Stal czarna, grubość blach 20-40mm.;
  • Wymagane doświadczenie w pracy przy dużych, ciężkich konstrukcjach;
  • Praca tylko na hali.

OFERUJEMY:

  • Lokalizacja pracy: okolice Lipska
  • Wynagrodzenie: 2500€- 2750€ netto/msc
  • System pracy: 3 zmiany, 40h/tyg. + nadgodziny i weekendy do ustalenia
  • Oferujemy niemiecką umowę na okres 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie - zapewniamy pokój jednoosobowy koszt 450-550€ msc, pokój dwuosobowy 350-450€
  • Urlop w pierwszym roku pracy 25 dni
  • Opiekę polskiego Koordynatora na terenie Niemiec.

Kontakt telefoniczny:

Telefon: +48 691 374 156

Adres e-mail: biuro@vbidea.pl, praca@vbidea.pl