Spawacz instruktor
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Grand Spaw
2. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
Prowadzenie szkoleń z zakresu spawania dla uczniów.
Zapewnienie, że spawacze stosują najlepsze praktyki w dziedzinie bezpieczeństwa i jakości.
Ocena umiejętności spawaczy i udzielanie im wsparcia w rozwoju zawodowym.
Praca na szkole
Współpraca z zespołem ds. jakości w celu monitorowania i poprawy procesów szkolenia
Nasze wymagania
Doświadczenie jako spawacz /instruktor spawania.
Znajomość różnych metod spawania MIG, MAG, TIG, MMA
Umiejętność prowadzenia szkoleń i przekazywania wiedzy.
Świadomość i przestrzeganie norm bezpieczeństwa przy pracy.
Znajomość języka ukraińskiego/rosyjskiego na poziomie minimalnym będzie dodatkowym atutem
To oferujemy
Konkurencyjne wynagrodzenie.
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w firmie.
Szkolenia i wsparcie w dalszym rozwoju zawodowym.
Elastyczny harmonogram
Bonusy wynikowe

  • Praca Wrocław
  • Instruktor Wrocław
  • Spawacz Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228