Spawacz
  • Wrocław
spawacz
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Investa Sp. z o.o.
16. 3. 2024
Informacje o stanowisku

spawacz

Twój zakres obowiązków

➡ prace spawalnicze i ślusarskie przy elementach wykonanych ze stali czarnej, nierdzewnej i aluminium

➡ spawanie zgodnie ze standardami i dokumentacją obowiązującą dla danego rodzaju złącza

➡ jakościowa kontrola produktu

➡ prawidłowa obsługa i dbałość o sprzęt używany przy produkcji

➡ dbanie o bezpieczeństwo i porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

➡ doświadczenie zawodowe jako spawacz MIG/MAG/TIG

➡ doświadczenie przy spawaniu materiałów grubości od 1 do 10 mm

➡ aktualne uprawnienia na wymagane metody spawania

➡ umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

➡ samodzielność i zmysł techniczny

➡ umiejętność pracy pod presją czasu.

➡ uprawnienia VT, PT.

To oferujemy

➡ stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia,

➡ całość pensji i wszystkie dodatki wpisane w umowę o pracę,

➡ wypłatę na czas -zawsze!

➡ liczne benefity tj. opieka medyczna, karty sportowe, dofinansowanie do wczasów i świąt, dodatkowe ubezpieczenie na życie itp.

➡ pracę w zespole najlepszych fachowców w branży stalowej

  • Praca Wrocław
  • Spawacz Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228