Spawacz 135/136
  • opolskie
opolskie, opolskie, Polska
Mostostal Kraków S.A.
2. 10. 2024

MOSTOSTAL KRAKÓW S.A. jest specjalistyczną firmą budowlaną oferującą swoje usługi w zakresie wykonawstwa i montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych oraz montażu urządzeń głównie dla przemysłu: cementowo-wapienniczego, energetycznego, hutniczego, chemicznego.

Twoje przyszłe zadania:

  • Spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG MAG 135/136,
  • Obsługa prostych elektronarzędzi,
  • Przestrzeganie zasad BHP

Oczekujemy od Ciebie:

  • Aktualnych uprawień spawalniczych MIG MAG 135/ 136,
  • Doświadczenia w spawaniu konstrukcji stalowych,
  • Dyspozycyjność do pracy w delegacji w całej Polsce,
  • Samodzielność,
  • Odpowiedzialność

Co zyskasz:

  • Umowę o pracę (odprowadzane wszystkie składki),
  • Wynagrodzenie podstawowe,
  • Godziny nadliczbowe wypłacane zgodnie z kodeksem pracy,
  • Rozłąkowe,
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez Pracodawcę,
  • Zapewniony i opłacony przez Pracodawcę dojazd do pracy,
  • Prywatną opiekę medyczną w MEDICOVER,
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia w PZU,
  • Paczki dla dzieci na Boże Narodzenie,
  • Dodatkową premię na Boże Narodzenie,
  • Kartę Multisport,
  • Nawet 700 zł brutto, za polecenie kandydata do pracy

  • Praca opolskie
  • Spawacz opolskie
  • Spawacz Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116