Spawacz TIG
  • Przechód
Spawacz TIG
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Armadas BV
12. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Spawanie oraz montaż detali maszyn i urządzeń metodą TIG

    (stal nierdzewna, grubość materiału od 1.5 – 15 mm)
  • Samodzielna praca na podstawie rysunku technicznego
  • Wykonywanie różnego rodzaju prac ślusarskich

WYMAGANIA:

Czego oczekujemy:

  • Kilkuletnie doświadczenie jako Spawacz TIG Umiejętność spawania i montażu detali maszyn i urządzeń ze stali nierdzewnej (mile widziane)
  • Posiadanie certyfikatów spawalniczych 141
  • Zdolność do czytania i interpretacji rysunków technicznych
  • Angielski lub holenderski komunikatywna znajomość

OFERUJEMY:

Co oferujemy:

  • Stawka godzinowa €18.00 brutto na start, wraz z dodatkiem wakacyjnym, mozliwosc negocjacji po dniu probnym
  • Świadczenia przysługujące pracownikom w Holandii, m.in. ET
  • Długoterminową umowę o pracę z gwarancją godzin pracy
  • Możliwość awansu i przejścia na kontrakt u klienta
  • Terminowe wypłaty co 4 tygodnie
  • Wygodny dostęp do dokumentów poprzez aplikację
  • Samochód służbowy lub zwrot kosztów podróży
  • Opcje zakwaterowania i ubezpieczenia zdrowotnego
  • Bezpłatny kurs języka holenderskiego

Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z nami pod numerem +31402092800 lub wyślij swoje CV na adres mailowy praca@armadas.eu

  • Praca opolskie
  • Spawacz opolskie
  • Spawacz Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659