Sortowanie przesyłek w firmie kurierskiej | ŚWIETNE ZAROBKI
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, małopolskie, Polska
OTTO Work Force
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do zespołu jednego ze światowych liderów w branży logistycznej! Firma ma swoje oddziały w ponad 220 krajach na całym świecie. Chcesz być częścią tego dystrybucyjnego imperium? Zgłoś się już teraz!

Lokalizacja: Niepołomice

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie w ramach pracy tymczasowej

Oferujemy:

  • Super stawkę: za pracę w dzień 29 zł brutto/h, za godziny nocne – 37,70zł brutto/h -> PAMIĘTAJ! Jeżeli jesteś studentem, Twoje zarobki brutto=netto
  •   Elastyczny grafik
  •  Pracę w systemie zmianowym: 06:00-20:00, 15:30-23:30, 20:00-06:00, 22:00-6:00.
  • Rekrutację online
  • Helpdesk od 9:00 do 17:00
  • Przyjazną atmosferę
  •  Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Cotygodniowe wypłaty

Czym będziesz się zajmować?

  •  Sortowanie zgodne z przeznaczeniem produktów – na przykład do pakowania lub transportu
  •  Dbanie o odpowiedni stan techniczny urządzeń do sortowania, pamiętanie o ich regularnej konserwacji i zgłaszaniu ewentualnych awarii
  • Zwracanie uwagi na wybrakowane produkty i eliminowanie ich z dalszego obiegu
  •    Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny prac

Czego oczekujemy?

  •  Zaangażowania i motywacji do pracy
  • Chęci do pracy w systemie zmianowym

Lubisz aktywnie spędzać czas? Teraz możesz przy tym zarabiać! Aplikuj już teraz! Nasz konsultant przekaże Ci szczegółowe informacje, abyś jak najszybciej mógł zgarnąć swoją pierwszą wypłatę!

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179