Prace pomocnicze w magazynie
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Lesser Poland Voivodeship, Polska
OTTO Work Force
21. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sortowanie zgodne z przeznaczeniem produktów – na przykład do pakowania lub transportu
  • Dbanie o odpowiedni stan techniczny urządzeń do sortowania, pamiętanie o ich regularnej konserwacji i zgłaszaniu ewentualnych awarii
  • Zwracanie uwagi na wybrakowane produkty i eliminowanie ich z dalszego obiegu
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny prac

WYMAGANIA:
  • Zaangażowania i motywacji do pracy
  • Chęci do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
  • Super stawkę: za pracę w dzień 29 zł brutto/h, za godziny nocne – 37,70zł brutto/h -> PAMIĘTAJ! Jeżeli jesteś studentem, Twoje zarobki brutto=netto
  • Elastyczny grafik
  • Rekrutację online
  • Helpdesk od 9:00 do 17:00
  • Przyjazną atmosferę
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • Cotygodniowe wypłaty

  • Praca Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190