Software sales manager
  • Katowice
software sales manager
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
3. 4. 2024

Poszukujemy samodzielnej i pełnej zapału osoby, gotowej dołączyć do naszego zespołu, który specjalizuje się w sprzedaży dedykowanych rozwiązań software’owych. Firma tworzy zgrany zespół doświadczonych programistów, DevOpsów, inżynierów oraz działu ServiceDesk pracującego w modelu 24/7/365. Dodatkowo, dysponuje własnym Data Center, co pozwala na realizowanie najbardziej skomplikowanych projektów teleinformatycznych. W portfolio firmy znajdują się między innymi renomowane firmy produkcyjne, stacje radiowe czy instytucje państwowe.

Oczekujemy

Idealny Kandydat na to stanowisko to osoba, która:

  • Ma solidne doświadczenie w sprzedaży usług tworzenia dedykowanego oprogramowania, czyli rozwiązań "pod klienta".
  • Posiada doświadczenie w sprzedaży systemów obiegu dokumentów oraz usług wdrożeniowych.
  • Posiada wiedzę o procesie wytwarzania oprogramowania
  • Bardzo dobrze posługuje się językiem angielskim (mile widziany również język niemiecki)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w rozwoju biznesu usług IT na rynkach zagranicznych.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy.
  • Kontrakt B2B.
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.
  • Zgrany i doświadczony zespół oraz nieformalną atmosferę.
  • Niezbędne narzędzia pracy, takie jak telefon, laptop i samochód służbowy.

Zadania

Twój dzień pracy będzie pełen fascynujących wyzwań, takich jak:

  • Prowadzenie procesu sprzedaży konsultacyjnej – od generowania potrzeb zakupowych, przez rozpoznawanie potrzeb, ofertowanie, pozyskiwanie decyzji klienta, po budowanie trwałych relacji z klientami.
  • Doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań, przygotowywanie materiałów informacyjnych oraz prowadzenie prezentacji.
  • Realizacja planów sprzedażowych.
  • Współpraca z zespołem developerskim odpowiedzialnymi za realizację projektów.

  • Praca Katowice
  • Manager Katowice
  • Product manager Katowice
  • HR Manager Katowice
  • Content Manager Katowice
  • Account manager Katowice
  • Project Manager Katowice
  • Key Account Manager Katowice
  • Business Development Manager Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659