Ślusarz Narzędziowy - Produkcja
  • Sanok
Sanok
Grh Polska
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Ślusarz narzędziowy

Opis stanowiska:

• Wykańczanie i pasowanie poszczególnych elementów form wtryskowych,

• Montaż form i przygotowanie prób

• Demontaż form i przygotowywanie poszczególnych elementów do kolejnych operacji,

• Udział w próbach form

Wymagania:

• Obsługa podstawowych narzędzi ślusarskich

• Obsługa podstawowych przyrządów i narzędzi pomiarowych

• Umiejętność czytania rysunków technicznych

• Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe o profilu technicznym

Oferujemy:

• Umowę o pracę

• Wynagrodzenie 28 zł - 38 zł brutto/h (w zależności od umiejętności i doświadczenia)

• Pracę od poniedziałku do piątku (soboty sporadycznie)

• Możliwość rozwoju poprzez szkolenia, kursy

• Refundację kosztów nauki w szkolnictwie wyższym

• Fundusz socjalny z możliwością wyboru świadczenia

• Dofinansowanie do posiłków i napojów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

  • Praca Sanok
  • Ślusarz Sanok
  • Pracownik produkcji Sanok
  • Sanok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696