Ślusarz narzędziowy (m/k/i)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Piening GmbH
19. 4. 2024
Informacje o stanowisku

OFERTA DLA CIEBIE!

Nasz klient w Gremsdorf (Niemcy), którego produkty są częścią wielu historii sukcesu na całym świecie, poszukuje doświadczonego pracownika na stanowisko ślusarza narzędziowego.

Chcesz wziąć udział w historii tego sukcesu?

Twoje zadania:

  • Produkcja, naprawa i konserwacja narzędzi, sprzętu i akcesoriów
  • Testowanie wyprodukowanego sprzętu zgodnie ze specyfikacjami przy użyciu standardowego sprzętu pomiarowego
  • Udział w dalszym rozwoju, projektowaniu i produkcji prototypów
  • Produkcja części zamiennych i eksploatacyjnych
  • Przechowywanie i usuwanie zasobów operacyjnych

Wymagania pracodawcy:
  • Wykształcenie zawodowe na stanowisku mechanik narzędziowy, mechanik skrawania lub porównywalne
  • Odpowiednie doświadczenie w obróbce skrawaniem i przetwórstwie materiałów metalowych
  • Dobra znajomość procesów obróbki mechanicznej (np. toczenie, wiercenie, frezowanie) i procesów łączenia (np. lutowanie, spawanie, klejenie)
  • Znajomość CNC będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w obsłudze popularnych aplikacji MS Office i podstawowa znajomość SAP
  • Niezależny i zorganizowany sposób pracy
  • Gotowość do pracy na 3 zmiany

Piening Personal gwarantuje:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niemiecką umowę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie regulowane taryfą IGZ
  • Premię świąteczną i urlopową
  • Bezpłatną odzież ochronną
  • Kompleksową i rzetelną pomoc polskich koordynatorów
  • Możliwość transportu do pracy
  • Możliwość oragnizacji zakwaterowania
  • Pomoc w załatwianiu formalności w Niemczech

Zainteresowany?
Czekamy na Twoje aplikacje:

E-Mail: Lingen@PieningGmbH.de
Telefon: 00495919011460

  • Praca Bydgoszcz
  • Ślusarz Bydgoszcz
  • Specjalista ds. kadr i płac Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bydgoszcz
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179