Pracownik produkcji (k/m) - montaż i demontaż linii produkcyjnych - nocna zmiana!
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Polska
14. 3. 2024

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Okolice Vechty

Dla naszego klienta - renomowanego przedsiębiorstwa z branży produkcji żywności z okolic Vechty - poszukujemy od zaraz kliku pracowników (k/m) do demontażu i ponownego montażu linii produkcyjnych, aby umożliwić ich czyszczenie i zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa żywności. Jeśli masz zamiłowanie do techniki i szukasz pracy, która wspiera Twoją naturę nocnego marka, to możesz być właściwą osobą do naszego zespołu!

Zakres obowiązków:

● Demontaż linii produkcyjnych przed zaplanowanym czyszczeniem

● Fachowy montaż linii produkcyjnych i przygotowanie do uruchomienia produkcji

● Kontrola i zapewnienie sprawności technicznej urządzeń

● Współpraca z zespołem ds. czyszczenia i kierownictwem produkcji, aby zagwarantować płynny przebieg procesów

Czego oczekujemy:

● Zdolności techniczne

● Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

● Gotowość do pracy wyłącznie w godzinach nocnych (21:00 - 5:00)

● Niezawodność, dokładność i umiejętność pracy zespołowej

● Wytrzymałość fizyczna

● Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, ale nie jest wymagana

Co oferujemy:

● Długoterminowe zatrudnienie

● Atrakcyjne wynagrodzenie od 14 euro brutto/h oraz dodatki za pracę w nocy

● Zaangażowany i wspierający zespół, który ceni pozytywną atmosferę w pracy

● Możliwości dalszego kształcenia i rozwoju osobistego

● Komfortowe zakwaterowanie

● Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację! Prosimy o wysłanie CV na adres e-mail: bydgoszcz@cp-personal.com

  • Praca Bydgoszcz
  • Pracownik produkcji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bydgoszcz
  • Specjalista ds. kadr i płac Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Pracownik biurowy Bydgoszcz
  • Pracownik kolei Bydgoszcz
  • Pracownik umysłowy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963