Ślusarz-konserwator
  • Jawor
Jawor, Jawor, dolnośląskie, Polska
Korpo
12. 4. 2024

Jesteśmy spółką córką niemieckiej firmy Kordel Antriebstechnik GmbH. Od 25 lat z sukcesem podbijamy światowy rynek wysokiej jakości przekładniami. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Ślusarz-konserwator

Obowiązki

  • - Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w firmie
  • - Usuwanie problemów mechanicznych – zapewnienie ciągłości produkcji
  • - Serwisowanie, przeglądy i konserwacja maszyn i urządzeń

Wymagania

  • - Wykształcenie elektromechaniczne lub mechaniczne
  • - Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej
  • - Prawo jazdy kat. B
  • - Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • - Mile widziane doświadczenie w naprawie obrabiarek sterowanych numerycznie
  • - Mile widziane dodatkowe uprawnienia

Oferujemy

  • - Pracę na umowę o pracę od poniedziałku do piątku
  • - Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • - Wynagrodzenie za godziny nadliczbowe 50% i 100 % rozliczane i wypłacane comiesięcznie
  • - Dodatek w wysokości 7,00 zł brutto / godz. za pracę na II zmianie i 13,00zł brutto / godz. za pracę na III zmianie
  • Kartę lunchową,
  • - Nagrodę roczną, nagrody jubileuszowe, nagrodę regulaminową
  • - Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (talony świąteczne, dofinansowanie urlopu)
  • - Ubezpieczenie zdrowotne Allianz
  • - Dodatkowy indywidualny program emerytalny PPE
  • - Szkolenia
  • - Odzież służbową spersonalizowaną

  • Praca Jawor
  • Konserwator Jawor
  • Ślusarz Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532