Konstruktor
  • Jawor
Konstruktor
Jawor, Jawor, Dolnośląskie, Polska
Creative ideas
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
Projektowanie i tworzenie rysunków technicznych,
Nadzór nad dokumentacją i wprowadzanie nowych projektów,
Współpraca z Działem Produkcji i przeprowadzanie testów,
Tworzenie modeli w CATIA, Solid Works,
Projektowanie procesów technologicznych, narzędzi i przyrządów,
Opracowywanie nowych rozwiązań i symulacja procesów kucia.
Oczekujemy:
Min. średnie wykształcenie techniczne (automatyka, mechanika),
Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,
Znajomość rysunku technicznego i programów CAD, zwłaszcza Catia,
Umiejętność dokumentacji technologicznej i projektowania modeli,
Samodzielność i systematyczność.
Oferujemy:
Konkurencyjne wynagrodzenie 7000 - 9000 zł brutto,
Stabilne godziny pracy: 7:00 - 15:00,
Bogaty pakiet socjalny, w tym ubezpieczenie, opieka medyczna,
Karty Multisport, Multikino, bony świąteczne, dopłaty do urlopów.

  • Praca Jawor
  • Jawor - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532